Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Strážce Walhaly Kennel FCI

Plánovaný Vrh "A"

 

Plánovaný vrh "A" očekáváme přibližně v měsíci Červenec 2016 pro bližší informace nás kontaktujte přes email telefón a nebo sledujte naše webové stránky.

Březost potvrzena přijímáme závazné rezervace !!!!

Planned litter "and" we expect approximately in the month of June or July 2016 for more information, please contact us via email or phone and watch our website.

Náš první vrh bude z vlastnictví našich bezesporu dvou krásných vlčáků Galadriel a Dorrena

Dorren je kohoutkově 72.cm vysoký statný pes s pevnou kostrou a výraznou maskou už od pohledu budí respekt jak na zahradě tak i na procházkách v přírodě a nebo ve městě. Je to velmi pohodový až flegmatický pes většinou jej nic nevyvede z míry a kouká na vše s nadhledem je vemi milý k dětem a absolutně nekonfliktní :) , zato naše Galadriel ta je od mala velmi aktivní střeží si svoje teritorium (velmi dobrý hlídač) a je velmi nadšená pro jakýkoli sport a nebo delší procházku ( minimálně 40-80.km ) stejně tak je samozřejmostí, že miluje a ochraňuje svoji smečku tedy celou naší rodinu. To je náš výběr pro náš první vrh kombinace klidného,milého zvířete s aktivní a výstavově úspěšný pár Československých Vlčáků.

Dorren withers 72.cm tall rangy dog with strong skeleton and distinctive mask from the first sight commands respect both the garden and walks in the countryside or in the city. It's very cool to be a placid dog usually nothing nose out rates, and looks at everything in perspective operation is very kind to children and totally easygoing :), but this is our Galadriel had a very active from the guards his territory (very good guard) and very excited about any sport or long walks (at least 40-80.km) is equally obvious that he loves and protects his pack so our whole family. This is our choice for our first litter combination of quiet, beloved animal with active and exhibit a successful couple of CSW.

      

    

TOPlist